}
Sera Proje Yönetimi

Sera Proje Yönetimi

Son derece deneyimli proje yönetim ekibimiz, dünya çapında anahtar teslim sera projelerini yönetmektedir. Size tek bir iletişim noktası ve tam bir gönül rahatlığı sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Profesyonel Sera Proje Yönetimi

Ticari sera projelerinizi doğru yönetmenin öneminin farkındayız. Sera proje modelimizi ABD Proje Yönetim Enstitüsü (PMI) yönergelerine göre geliştirdik ve deneyimlerimizi sera proje döngüsüne uygulamak için kullandık.

Sera projenizi günlük olarak takip etmek için Microsoft Project gibi doğru dijital araçları kullanıyoruz ve bu, müşterilerimizi süreç ve farklı aşamalar konusunda güncel tutmamıza yardımcı oluyor.

2 people are planning greenhouse project management
 project management - Technical expertise in house

Kurumda Teknik Uzmanlık

Anahtar teslim bir sera projesinde birçok hareketli parça vardır. Gakon Netafim Greenhouse'daki güçlü yönlerimizden biri, ziraat mühendisleri, inşaat mühendisleri, hidrolik mühendisleri ve ısıtma ve soğutma mühendisleri dahil olmak üzere şirket içi yüksek düzeyde uzmanlığımızdır.

Herkesin aynı organizasyonun parçası olması, sera proje süreci boyunca daha iyi planlamaya, daha tutarlı proje yönetimine ve profesyonellik garantisine olanak tanır.

Yerel Ekibiniz Sahada

110'dan fazla ülkede kalıcı olarak çalışan 5.000'den fazla çalışanımız var – teknisyenlerinin uzaktan hizmet verdiği birçok sera tedarikçisinin aksine. Desteğe ihtiyacınız olursa, yerel ekibimiz her yerde! Dolayısı ile seyahat gecikmeleri veya uçuş sınırlamaları konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

project management - Your local team on the ground in the greenhouse
BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

Bir sonraki sera projenizi tasarlamanıza ve teslim etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Çalışan Bir Proje Yönetim Süreci

Anahtar teslimi her sera projesi benzersizdir. Ancak her Gakon Netafim sera çözümünün temeli, denenmiş ve güvenilen bir sera projesi modelidir:

1. Tasarım ve Fizibilite

1. Tasarım ve Fizibilite

Yaptığımız ilk şey, doğru sera çözümünü bulmak için sera projenizin fizibilitesinin kapsamlı bir değerlendirmesidir. İklimsel tehlikeleri, toprağı, konumu ve yetiştirilecek en uygun ürünleri değerlendiriyoruz. Ayrıca toplam maliyetler, finansal tahminler ve öngörülen yatırım getirisi dahil olmak üzere eksiksiz bir ekonomik analiz geliştirebiliriz.

 • Sera projesi fizibilite çalışması
 • İklim ve mahsul değerlendirmesi
 • İş planlaması
 • Finansal planlama
 • Ön teknik tasarım
2. Çözüm Planlama ve Detaylı Tasarım

2. Çözüm Planlama ve Detaylı Tasarım

Sera projenizdeki bir sonraki adım, sera çözümünüz için yapılar ve konfigürasyonlar, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, sulama ve gübreleme sistemleri, yetiştirme teknikleri - nihayetinde işinizi destekleyecek sera içindeki her bir unsur dahil olmak üzere ana planı tasarlamaktır plan.

 • İnşaat işleri, mühendislik ve planlama
 • Yapı tasarımı
 • Perde Sistemleri
 • Isıtma ve soğutma tasarımı
 • Yetiştirme sistemleri
 • Su sistemi ve Sulama tasarımı
 • İklim ve sulama kontrolü
 • Sera proje planlaması
3. Yürütme ve Oluşturma

3. Yürütme ve Oluşturma

Ana plan mükemmelleştirildikten sonra, sera çözümünüzü eyleme geçirme zamanı. Sera proje yöneticilerimiz, temel işlerinden su teminine, inşaat mühendisliği işlerinden inşaata, resmi devreye alma ve devir teslim prosedürlerine kadar her faaliyeti denetler.

 • Proje planlaması ve takibi
 • Lojistik ve nakliye
 • Makine kullanımı için yerinde süpervizörlük
 • Alt yüklenicileri ve diğer paydaşları yönetmek
4. Eğitim ve Satış Sonrası Destek

4. Eğitim ve Satış Sonrası Destek

Devir teslimden önce, tüm sistemlerde tam bir eğitim oturumu yürütüyoruz. Sera projesini hayata geçirdikten uzun süre sonra da arzu ettiğiniz getirileri görmenizi sağlamak için kişiselleştirilmiş, sürekli teknik ve agronomik destek sunuyoruz.

 • Devir teslim programları
 • Saha içi ve sınıf içi eğitim
 • Eğitim araçları ve organizasyonel uygulama
 • Tarımsal, teknik ve operasyonel destek planları
BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

Bir sonraki sera projenizi tasarlamanıza ve teslim etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Ticari Sera Projelerimiz Devrede

Almanya ve Avusturya: Doğal, Taze Ürünleri Sürdürülebilir Bir Şekilde Yetiştirin

Almanya ve Avusturya: Doğal, Taze Ürünleri Sürdürülebilir Bir Şekilde Yetiştirin

Gakon Netafim, Steiner Ailesi için konvansiyonel ve organik meyve ve sebzelerin üretimi için bir sera tesisi geliştirmeye dahil olmuştu.

Vietnam: Güvenilir Taze Meyve ve Sebze Kaynağı

Vietnam: Güvenilir Taze Meyve ve Sebze Kaynağı

Vietnam'ın önde gelen gıda perakendecilerinden birinin raflarına düzenli bir meyve ve sebze tedariki sağlaması gerekiyordu. Bu ticari sera projesini uçtan uca yöneterek 70 hektarlık büyük bir çok katlı yapı geliştirdik.

Azerbaycan: Domates yetiştirmek su tasarrufu sağlıyor

Azerbaycan: Domates yetiştirmek su tasarrufu sağlıyor

GP alpha, tüm yıl boyunca domates yetiştirmenin daha yeşil bir yolunu istiyordu. Kaynak verimli yapımız ve hassas sulamamız ile su ve gübre kullanımını %40 oranında azalttılar.

Güney Afrika: Isıdan Korunan Topraksız Yaban Mersini

Güney Afrika: Isıdan Korunan Topraksız Yaban Mersini

Güney Afrikalı deneyimli bir sebze üreticisi ile birlikte dışarıdaki sıcak ve rüzgarlı iklimden korunan topraksız yaban mersini üretim projesi oluşturduk.

Sera Projesi Yöneticilerimize Sıkça Sorulan SorularSera Projesi Yöneticilerimize Sıkça Sorulan Sorular