}

SOFRALIK ÜZÜMDE PAZARDA BİR ADIM ÖNE ÇIKIN

Sofralık üzüm dünyadaki en yaygın bitki türlerinden biridir; 40'tan fazla ülkede yetiştirilmektedir. Böyle rekabetçi bir pazarda öne çıkmak istiyorsanız kaliteye odaklanmak zorundasınız. Siz de Akıllı Sulama sistemlerimizle tanışın, kalitenin ve verimin tadını çıkartın!

Sofralık üzümde üreticiler için fırsatlar

Sofralık üzüm yetiştiriciliğinde, özellikle bitkinin daha fazla su ihtiyacının olduğu dönemlerde suya ulaşmasında sorun var ise, verim doğrudan etkilenir. Bu senaryoda sulama en önemli faktördür, çünkü nihai ürünün üretimini ve ürün kalitesini doğrudan etkileyebilir. Daha iyi kalite ve daha yüksek verim elde etmek istiyorsanız, akıllı sulama sistemi kullanın.

Akıllı Sulama size bu konuda nasıl fayda sağlar?

Sofralık üzüm yetiştiriciliğinde önemli teknik ve ticari gelişmelerin kaydedilmektedir. Yeni teknolojileri kullanmak için yapılacak ilk yatırım maliyetleri ilk bakışta ek külfet olarak görülse da; güvenli, yıldan yıla büyük verim değişiklikleri yaşamadan hasat yapabilmek daha da önemli hale gelmiştir.

Akıllı sulama, ürününüzün verimini ve kalitesini arttıran en önemli yardımcınızdır. Su ve besin maddelerinin doğrudan her bitkinin kök bölgesine hassas bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yaprakların iyi halde muhafaza edilmesini sağlayarak hem asma üzerindeki meyve verimini hem bir sonraki yılın verimini arttırın.

Sofralık Üzüm hakkında Sık Sorulan Sorular

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle iletişime geçin, bitkinizin ihtiyaçları hakkında konuşalım