}
HER SEZON FINDIĞINIZA VERİM EKLEYİN.

HER SEZON FINDIĞINIZA VERİM EKLEYİN.

Fındık üreticileri için kalite her şey demektir. Akıllı sulama ile bahçenizdeki fındık taneleri daha ağır olurken, daha az boş tane ile karşılaşacaksınız. Bu sayede, bahçelerinizi sulanmayan araziler ile kıyasladığınızda verimleriniz tatmin edici ölçüde arttığına şahit olacaksınız.

Fındık verimini katlama fırsatı

Fındık, Türk çiftçisinin gurur kaynağıdır. Dünya fındık üretiminde %80 lik pay ile açık ara lideriz.

Fındık, bakım koşulları düşünüldüğünde çok da talepkar bitki değildir fakat, fındık tarımını daha karlı yapmak, birim alandan daha fazla kazanmak mümkündür. Akıllı sulama ile bahçenizde büyük fark yaratmak elinizde. Toprak altı damla sulama yöntemi bugün fındık yetiştiriciliğinde bilinen en iyi sulama yöntemidir. En iyi su ve gübre dağılımı sağlayan, yönetimi kolay bir sistemdir. Fındığınıza verim katın!

Akıllı sulama size nasıl yardım eder?

Fındık bahçesini doğru teknik ile suladığınızda aklınızda suyun, bitki kökleri etrafında nasıl dağıldığı ile ilgili soru işareti kalmaz.

Akıllı sulama sayesinde, bahçenizi çok daha iyi kontrol edilebilir ve yönetebilirsiniz. Doğru fertigasyon tekniği ile sulamalar yapmak, fındığın ihtiyaçlarını doğru zamanda doğru besin maddeleri ile karşılamak bahçenizde fark yaratacak.

Dijital kontrol sistemleri ile bitkilerinizi gözlemleyip gelişimlerini düzenleyebilirsiniz. bahçenizdeki değişimlerden her an haberiniz olur.

İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulalım

Çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın

Meyve bahçelerinde akıllı sulama

Meyve bahçelerinde akıllı sulama

Bu günlerde, çiftçler birçok zorlukla mücadele etmek zorunda. İhtiyacınız olan çözüm bitkilerinize, toprağınıza ve ikliminize ve arazi topografyanıza uygun olmalı.

Akıllı sulama işinizi kolaylaştıracak faydalarını öğrenin.

Akıllı gübreleme

Akıllı gübreleme

Bahçenizdeki kaliteyi arttırmak için farklı gübreler kullanmanıza gerek yoktur. damla sulamada kullanılan gübreler ile; doğru zamanda doğru miktarda bitkilerin etkili kök bölgesine gübreleme uygulamaları yapın.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Zorluklarınız ne olursa olsun, daha fazla verim, Akıllı Sulama ile mümkündür. Dünyanın en başarılı çiftçileri tarafından kullanılan, test edilen ürünlerin sizin koşullarınıza adaptasyonu fark yaratıyor.

İhtiyaçlarınızın en iyi karşılığı

9 yıldır 400 dönüm fındık bahçesinde NETAFIM ürünlerini tercih eden Zekeriya Ortaboy, bu sayede sulama stresini minimuma indirirken katlanan veriminin keyfini çıkartıyor.

“Netafim’den önce 600-700 kg aldığımız fındık 1000-1500 kg. seviyesine çıktı. Verimimiz çok arttı, yabancı ot ile mücadelede büyük oranda tasarruf sağladık ama bizim için en önemlisi bir sene verim alıp bir sene verim alamama sorunumuz ortadan kalktı. Her sezon standart ürün alıyoruz.
Teşekkürler Netafim”  Zekeriya Ortaboy, Üretici / Samsun- Terme

NETAFIM FINDIK BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

NETAFIM FINDIK BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Fındık Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bizimle iletişime geçin

Bizimle iletişime geçin

Bitkileriniz ve koşullarınız için en iyi çözümü yardımımızla bulmak ister misiniz?