}

Akıllı sulama ile Muz Seralarında birinci sınıf muz üretimi ve rekor verimi elde edin

Seralarda ve açıkta muz üretimini sorunsuz bir şekilde yürütmek, tutarlı verim elde etmeyi gerektirir. Bu da talep edilen miktarda muzu doğru zamanda en kaliteli şekilde üretmek anlamına gelir. Muz üretiminde akıllı sulama, mükemmel tarak ve parmak ölçüsünü elde etmekten her ekimdeki üretkenliğe kadar karınızı en üst seviyeye çıkartmanıza yardımcı olur.

Neden akıllı sulama tercih etmeliyim?

 • Havanın veriminizi etkilmesine izin vermeyin! 
  Muz seracılığını iklim olarak uygun bölgelerde yapıyor olsanız bile, doğru yapılmayan sulama muz üretiminde risk teşkil edebilir. Akıllı sulama sayesinde muz yetiştiriciliğinde öngörülemeyen faktörleri ve iklim kaynaklı risklerinizi minimuma düşürüp üretim istikrarınızı arttırabilirsiniz.
 • Yetiştirdiğiniz muzlara ihtiyacını verin, kaynaklarınızdan tasarruf edin
  Damla sulama ve mini sprink, su ve besin maddelerinin muzunuzun köklerine en verimli şekilde ulaşmasını sağlayan, ve en iyi şekilde yetişmelerini sağlayan mükemmel bir dağıtım sistemidir.
 • Her dekardan en fazla verimi alın!
  Akıllı sulama ve modern tarım uygulamaları ile muz seralarında dekar başına üretkenliğinizi arttırabilir, aynı zamanda yüksek kaliteli ürünlerinizi pazarınıza sunma olağının tadını çıkarabilirsiniz.
 • Muz Seranızdaki iklimi kontrol edin!
  Sisleme ve serinletme amaçlı sprinklerimiz ile sera nemini tam istediğiniz düzeyde tutarken, iklimi nerede olursanız olun kontrol edin.
Muz Yetişticiliğinde damla sulama

Sıklıkla Sorulan Sorular (SSS)

Muz için önerdiğimiz çözümlerimiz

MİKRO SPRINKLER

MİKRO SPRINKLER

Mikro sprinkler ile muz seralarında daha geniş alanları sulayabilir, ortam nemini yükseltebilir ve kuru havalarda bitkinin nem ihtiyacını karşılayabilirsiniz. 

DİJİTAL TARIM

DİJİTAL TARIM

Dijital tarım ile riskinizi minimuma indirin, daha fazla ve daha iyi kalitede verim elde edin. Hava koşulları ne olursa olsun, bahçelerinizde verim hep daha yüksek olsun. 

En iyi muzu siz mi yetiştirmek istiyorsunuz?

En iyi muzu siz mi yetiştirmek istiyorsunuz?

Muz üretiminiz için en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olalım!