}
Çiftçiler tarafından, çiftçiler için inovasyon

Çiftçiler tarafından, çiftçiler için inovasyon

Üreticilerimizi daha az kaynakla daha yüksek ve daha iyi verim almaya cesaretlendiriyoruz.

Biz Kimiz

Biz öncelikle bir çiftçiyiz. Çiftçi ruhumuz yenilikçi olmayı da beraberinde getirdi. 1965 yılında,  İsrail’in Negev Çölü topraklarındaki yetiştiriciliğimizle bu işe başladık. Bu yüzden zorlu koşullarda çiftçilik yapmanın ne demek olduğunu çok iyi biliriz. Bu mücadele bize, çiftçilerin farklı bitki ve iklim çeşitlerinde daha azla daha fazla yetiştirmesine yardımcı olacak akıllı sulama, agronomik uzmanlık ve sonsuz inovasyonu nasıl birleştireceğimizi öğretti.

Netafim Sulama Sistemleri- Çiftçiler tarafından çiftçiler için
Netafim Sulama Sistemleri- Çiftçiler tarafından çiftçiler için

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız işimizin vazgeçilmezidir. Çalışanlarımız büyüme taahhüdü ve sorumluluğuyla farklı coğrafi koşulları, dil ve kültürler arasında bir köprü oluşturarak yetiştiricilerimizle ortak bir bağ paylaşırlar.

Kalite Politikamız

Kalite önceliğimizdir

Netafim’de kaliteye bağlılık temel bir değerdir. Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz standartlarımız işimizin her bölümünde uygulanır. Kapsamlı saha testleri üzerinden yapılan arıtma geliştirme proseslerinden üretim tekniklerinin optimizasyonuna kadar kaliteye olan bağlılığımız sabittir.

Uygulama ve kurulum sonrasında, devam eden proaktif geribildirim programlarını takip ediyor; müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kurulum prosedürlerimizi,müşteri hizmetimizi ve ürünümüzü gözden geçirip geliştiriyoruz.

Netafim Sulama Sistemleri- Çiftçiler tarafından çiftçiler için
Netafim Sulama Sistemleri- Çiftçiler tarafından çiftçiler için inovasyon

Birlikte büyüyelim

Karşılıklı işbirliği, sadakat, bağlılık ve destek olma gibi değerlere saygı gösteren insanlarla çalışmak istiyoruz. Ortak misyonumuzdan ilham alarak dünyanın daha az kaynakla daha fazla yetiştirmesi için mücadele edecek insan kaynağı arıyoruz.

Sen de bu şekilde düşünüyorsan, hemen bize yaz ve birlikte büyüyelim. 

Bize katıl!

Global Varlığımız

Bugün 110 ülkede 4,300 çalışanı olan bir şirketiz. Dünya genelinde 29 iştirakimiz ve 17 üretim tesisimiz mevcuttur.

Bugüne kadar, iki milyon üzerinde azimli çiftçi için on milyon hektarlık bir alan suladık ve 150 milyardan fazla damlatıcı ürettik. 

Size en yakın yerel Netafim yetkilinize ulaşın.            

Bitkiler damla sulamayı tercih ederler. 

Nedenini öğrenmek ister misiniz?

Evet!