}
AKILLI SULAMA : ÜRETİCİYE GÜÇ

AKILLI SULAMA : ÜRETİCİYE GÜÇ

Daha yüksek ve daha iyi kalitede verim elde etmek için işgücü, arazi ve diğer tarımsal girdilere daha fazla para ve emek harcamanız, değişen iklimlere güvenmeniz gerekiyordu. Akıllı sulama tüm bunları değiştirir.

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle iletişime geçin, bitkinizin ihtiyaçları hakkında konuşalım

DAHA AZ KAYNAK DAHA ÇOK VERİM

Akıllı sulama, toprağı değil, bitkiyi besler. Bu sayede çok şey fark eder! . Çünkü su ve besinleri doğrudan köklere teslim ettiğinizde, maliyetlerinizi düşürürsünüz. Daha da önemlisi, hem bitkiniz daha sağlıklı olur, hem de veriminizi arttırırsınız. Akıllı sulamanın, tarım sektörünü daha iyi hale getirmek için geliştirdiği üç yolu görmek için oku aşağı kaydırın

Su Kullanım Verimliliği

Su Kullanım Verimliliği

Dünyadaki çiftçiler, su kullanım verimliliğini optimize etmek için baskı altındadır. Kuraklık, buharlaşma, tuzlanma, yeraltı sularının tükenmesi ve su rezervlerine erişim eksikliği gibi sorunlarla karşı karşıyadırlar. Akıllı sulama, su kullanma şeklinizi değiştirerek bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur - daha az su kullanarak, bugüne kadar elde ettiğinizden daha yüksek ve daha iyi kalitede verim sağlar.

Akıllı Gübreleme

Akıllı Gübreleme

Bitkilerin beslenmesi miktar ile doğru orantılı değildir - bu bir verimlilik meselesidir. Hassas gübreleme, her bir bitkinin köklerine, kişiselleştirilmiş kombinasyonlarda, kusursuz zamanlama ile besinleri doğrudan verir. Böylece, ek sulamaya ihtiyaç duymadan, gübrenizi daha verimli bir şekilde kullanırsınız, toprak neminizin dengeli olduğu durumlarda bile girdilerinizde en iyi yatırım geri dönüşü elde edersiniz

Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği

2050 yılına gelindiğinde, dünyanın gıda üretimini iki katına çıkarması gerekecek. Artan talebe ayak uydurmak için, yetiştiricilerin su ve tarıma elverişli arazinin iki katına ihtiyacı olacaktır. Fakat her iki kaynağın mevcudiyeti zaten hızlı bir düşüşte. Bunun yerine, üreticilerin çalışma şeklini değiştiren bir çözüme ihtiyaçları vardır. Bu çözümlerden biri, sahip oldukları kaynaklar ile verimliliklerini ve üretimlerini arttırmalarıdır. İşte bu çözümün adı,Akıllı Sulama’dır

Akıllı Sulama Çözümlerimiz

Her ne yetiştiriyorsanız, daha fazla üretebilmeniz için size yardımcı olalım

Üretici hikayeleri

Akıllı sulamanın öncü üreticileri ile tanışın

AGSEN Tarım İşletmesi, Netafim™ Akıllı Sulama Sistemleri sayesinde 3000 dekar pamuk arazilerinde su, enerji ve gübreleme maliyetlerinde tasarruf, operasyon kolaylığı ve verimde % 55 artış sağladı. 

"Bu başarıyı elde etmemizde, Netafim'in bizim için önemli bir yeri vardır. "

KAYA YAĞAN / AGSEN TARIM İŞLETME MÜDÜRÜ 

Ürünlerimiz

Kendi bitkiniz, ikliminiz ve topografyanız için en akıllı çözümü bulun! 

Her sezon, daha az kaynakla daha yüksek verim artışı için bir yarıştır. Geniş yelpazedeki yenilikçi ürünlerimize ve özel çözümlerimize göz atın, her mevsim, daha yüksek ve daha iyi kalitede verimler için toprak, su ve gübrelerinizin kullanımını optimize etmeye başlayın. 

Ürün gamımızı inceleyin

Başarınızı Büyütün

Herhangi bir tarımsal projeyi planlamanız ve yürütmeniz gerektiğinde, her zaman sizin yanınızda olan doğru bir partner ile daha büyük tarımsal karlar elde edersiniz. Siz de, üç temel elementin etkili kombinasyonu olan hizmetlerimizden yararlanın.

ANAHTAR TESLİM PROJE YÖNETİM UZMANLIĞIMIZ

ANAHTAR TESLİM PROJE YÖNETİM UZMANLIĞIMIZ

Her boyuttaki tarımsal proje için gelişmiş planlama, uygulama ve bakım olanakları.

GLOBAL VARLIK VE BİLGİ BİRİKİMİ

GLOBAL VARLIK VE BİLGİ BİRİKİMİ

Her kıtada üretici ve paydaşlarla 50 yıllık çalışma tecrübesi 

GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ RUHU

GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ RUHU

Hükümetleri, şirketleri, yatırımcıları ve yetiştiricileri yönlendirmek ve desteklemek.