AKILLI SULAMA : ÜRETİCİYE GÜÇ

AKILLI SULAMA : ÜRETİCİYE GÜÇ

Daha yüksek ve daha iyi kalitede verim elde etmek için işgücü, arazi ve diğer tarımsal girdilere daha fazla para ve emek harcamanız, değişen iklimlere güvenmeniz gerekiyordu. Akıllı sulama tüm bunları değiştirir.

DAHA AZ KAYNAK DAHA ÇOK VERİM

Akıllı sulama, toprağı değil, bitkiyi besler. Bu sayede çok şey fark eder! . Çünkü su ve besinleri doğrudan köklere teslim ettiğinizde, maliyetlerinizi düşürürsünüz. Daha da önemlisi, hem bitkiniz daha sağlıklı olur, hem de veriminizi arttırırsınız. Akıllı sulamanın, tarım sektörünü daha iyi hale getirmek için geliştirdiği üç yolu görmek için oku aşağı kaydırın

Akıllı Sulama Çözümlerimiz

Her ne yetiştiriyorsanız, daha fazla üretebilmeniz için size yardımcı olalım

Üretici hikayeleri

Akıllı sulamanın öncü üreticileri ile tanışın

AGSEN Tarım İşletmesi, Netafim™ Akıllı Sulama Sistemleri sayesinde 3000 dekar pamuk arazilerinde su, enerji ve gübreleme maliyetlerinde tasarruf, operasyon kolaylığı ve verimde % 55 artış sağladı. 

"Bu başarıyı elde etmemizde, Netafim'in bizim için önemli bir yeri vardır. "

KAYA YAĞAN / AGSEN TARIM İŞLETME MÜDÜRÜ 

Ürünlerimiz

Kendi bitkiniz, ikliminiz ve topografyanız için en akıllı çözümü bulun! 

Her sezon, daha az kaynakla daha yüksek verim artışı için bir yarıştır. Geniş yelpazedeki yenilikçi ürünlerimize ve özel çözümlerimize göz atın, her mevsim, daha yüksek ve daha iyi kalitede verimler için toprak, su ve gübrelerinizin kullanımını optimize etmeye başlayın. 

Ürün gamımızı inceleyin

Başarınızı Büyütün

Herhangi bir tarımsal projeyi planlamanız ve yürütmeniz gerektiğinde, her zaman sizin yanınızda olan doğru bir partner ile daha büyük tarımsal karlar elde edersiniz. Siz de, üç temel elementin etkili kombinasyonu olan hizmetlerimizden yararlanın.

Bitkiler damla sulamayı tercih ederler. 

Nedenini öğrenmek ister misiniz?

Evet!