}

Narenciye Verimini Damla Sulama ile Arttırın

Narenciye pazarının üreticilerden isteği, büyük meyve ve yüksek verimdir. Iklim değişiklikleri ve su kaynaklarındaki azalmalar yetiştiricileri önemli ölçüde etkilerken üreticiler damla sulama ile ürünlerinin verim ve kalitelerini garanti altına alabilirler.

Narenciye için Akıllı Sulama

Neden narenciye üretiminde akıllı sulama ?

  • Bitki gelişimini ve meyve boyutunu kontrol edin

Sağlıklı bitki gelişimi ve istenen meyve boyutuna ulaşmak için sulama programı hayati rol oynar. Akıllı sulama ile kritik periyodlarda narenciye arazinizin her yerini hassas şekilde sulayın.

 

  • Girdilerinizi kontrol edin

Kaynaklarınızı akıllı sulama ile en faydalı şekilde kullanın! Su ve gübreyi doğrudan kök bölgesine uygulayarak buharlaşma veya sızma şeklindeki kayıpları engelleyin.

 

Her zaman, Her yerden, Etkin yönetim

Sulama ve bitki beslemenizi, dijital araçlarımızla herhangi bir anda bulunduğunuz yerden yönetin. Tarımsal uygulamalarınızı optimize ederek, alanınızda gerçek zamanlı bilgiler edinebilir ve iş gücünü, operasyonel karmaşıklığı ve maliyetleri azaltabilirsiniz.

Başarı Hikayeleri

Akıllı Sulamanın öncü üreticileri ile tanışın

10895

"3100 dekar Narenciye üretim alanımızda homojen bir sulama yapamıyorduk. NETAFIM ile tanıştıktan sonra Uniram™ damla sulama borusu, Apollo™ filtre ve tüm bu sistemleri uzaktan kolay ve sorunsuz kontrol edebilmek için NetBeat™ sistemini kullanmaya başladık. Bu sayede tüm arazimiz hem eşit sulanıyor hem yüksek verim artışı gerçekleşti hem de istediğimiz yerden kolayca gözlemleyip kontrol edebiliyoruz. Teşekkürler NETAFIM!" 

HİKMET KOCA - Altun Ziraat İşletmeleri 

 

Narenciye hakkında Sık Sorulan Sorular (SSS)

Önerilen Çözümler

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle iletişime geçin, bitkinizin ihtiyaçları hakkında konuşalım