Akıllı Gübreleme ile Tanışın

Her gün tarlalarınıza verdiğiniz her şeyi kontrol etmek ve tüm sezonluk gübrenizi tek seferde kullanmamak birçok fayda sağlar. Bitkinize ihtiyaç duyduğu miktarda gübreyi , ihtiyaç duyduğu zamanda vermeniz veriminizi maksimuma çıkartmanıza ve gübre maliyetlerinizi de düşürmenize olanak sağlar. Bitkilerinize uyguladığınız besinleri damla sulama ile vermeniz, geleneksel yöntemlerle vermenize oranla işçilik ve ekipman maliyetlerinde ciddi bir kazanç sağlar. Ve son olarak, belirsiz hava şartlarından, hastalıklardan, düşen ürün fiyatlarına karşı riskinizi yönetmenize ve kayıplarınızı azaltmanıza olanak sağlar. 

Bitkinizi içerden besleyin

Gübreleme, miktar ve besin kombinasyonları ile birlikte hassas bir zamanlama oyunudur. Akıllı  gübreleme, ürün geliştirme döngülerinize göre, her bitkinin köklerine doğrudan doğruya su ve besin bileşimi sağlayan en uygun kök bölgesi yönetim aracıdır.

Akıllı gübreleme, piyasadaki dalgalanmalar ve iklim değişiklikleri gibi olumsuzluklara yanıt olarak, size talep edilen dozajı değiştirmenize izin vererek gübre yatırımınızı korur. Ve, yağmur desenleriyle küçük ve iyi zamanlanmış dozları koruyarak, sizi liç ve yeraltı suyu kirliliğinden korur.

Nerede olursanız olun, daha yüksek verim, daha kaliteli mahsuller, azaltılmış liç, azaltılmış fiyat değişkenliği, yüzey akışı ve gübre yatırımı için daha iyi bir getiri elde etmek için hassas bir gübreleme sistemi kullanabilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Akıllı Gübreleme için Kullanım Alanları

Akıllı gübreleme, hangi iklim, hangi bölgede olursa olsun, bitkinin kalitesini arttırır. Aşağıdaki bitki türleri için idealdır.

Başarı Hikayeleri

Üretici hikayeleri

Akıllı sulamanın öncü üreticileri ile tanışın

Dijital Tarım Sistemleri

Akıllı gübreleme sistemleri

Doğru besin ve su karışımını kusursuz bir şekilde göndermek için, kararlarınızı otomatikleştiren ve her seferinde doğru olan teknolojiye ihtiyacınız vardır. Sulama ve gübrelemeyi otomatikleştirmek için ihtiyacınız olan dijital tarım teknolojisine sahip olun ve ürünlerinizi  daha yakından gözlemleyin.

Daha fazla bilgi için
TARIMSAL BİLGİLER

Tarımsal Bilgiler

Agronomi Uzmanlarımızle birlikte, tarlanızın karlılığını arttırın

Verimliliğinizi ve uzun vadeli başarınızı en üst düzeye çıkarmak için, ziraat mühendislerimiz sizinle birlikte çalışır, her adımda kişisel destek, rehberlik ve en iyi uygulamaları sunar. Zorluklarınız ne olursa olsun, 50 yılı aşkın tecrübeye dayalı olarak, veriminizi ve ürün kalitesini iyileştirmek için hassas sulama yöntemini nasıl kullanacağınız konusunda size, en doğru ve güncel küresel bilgiyi sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için
Turkey Pistachio
Sizden duymak isteriz
Akıllı sulama hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Akıllı sulama hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin, bitkinizin ihtiyaçları hakkında konuşalım