}
Sera Yapıları

Sera Yapıları

Cam seralar, polietilen seralar, çoklu tüneller ve tül seralar dahil olmak üzere çok çeşitli sera yapı seçenekleri sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Sera Yapıları

Farklı yerler, iklimler ve mahsuller, bitkilerinize doğru koşulları ve korumayı sağlamak için özel sera yapıları gerektirir.

Cam Seralar

Cam Seralar, ılıman/soğuk iklimlerde, fidanlıklar, sebze, meyve ve çiçeklerin ticari üretimi için en uygun sera yapısı çözümüdür.

Seralarımız, sektördeki en gelişmiş malzemeleri ve otomasyon teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu sera yapıları, bitkilerinizi korumak için ideal ve istikrarlı büyüme koşulları sunmanıza ve dış hava -15oC'ye veya daha fazla düştüğünde bile veriminizi güvence altına almanıza olanak tanır.

Cam sera yapıları en üst düzeyde ışık ve radyasyona izin verir. Dayanıklıdırlar, az bakım gerektirirler ve yüksek yükler ve optimum üretim için tasarlanmıştır. Seralarda ayrıca projenizin belirli konumu, mahsulü ve iklimine göre seçebileceğiniz bir dizi doğal havalandırma seçeneği de mevcuttur.

1 hektardan 80 hektara kadar yetiştirme alanlarını kapsayan cam sera projeleri inşa ettik.

Different greenhouse structures
Polyhouse

Polietilen Seralar ve Politüneller

Polietilen seralar ve politüneller, fidan yetiştiriciliği ve çeşitli iklim koşullarında sebze ve çiçeklerin ticari üretimi için mükemmel sera yapılarıdır. Dışarısının sıcak ve nemli olduğu yerlerde üst seviyede performans sağlarlar.

Yenilikçi polietilen (PE) seralarımız sağlam ve dayanıklı sera yapılarıdır. Geniş kapsamlı bir polietilen sera yapıları yelpazesi mevcuttur ve yetiştiricilik yapmak istediğiniz iklim koşullarına uyacak en iyi ve en uygun maliyetli çözümü seçmenize Netafim olarak yardımcı oluruz.

Polietilen seralar ve politüneller (çoklu tüneller), kurulumu hızlı ve basit sera çeşitleridir. Şiddetli rüzgarlara ve yüksek mahsul yüklerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Poli-seralar, 0,5 hektardan 30 hektara kadar bir alanda inşa edilebilir.

VİETNAM POLİ-SERA ÖRNEĞİ

 

Tül seralar

Farklı sıcaklık dalgalanmalarının yaşanmadığı, ılıman bir iklimde yetiştiricilik yapmak için bir sera yapısına ihtiyacınız varsa, o zaman en kârlı ve uygun maliyetli çözüm bir “tül serası” olabilir.

Tül seralar, sebze, meyve bahçeleri ve fidanlıklar dahil olmak üzere çeşitli mahsullerin yetiştirilmesi için uygun sera yapılarıdır.

Tül seralar, mahsulün güvenliğini artırarak, gerek su, gerekse böcek ilacı kullanımını azaltarak üretim verimliliğini ve kalitesini artırır. Geniş alanlar için uygun maliyetli bir sera yapısıdır ve yatırımcıya büyük değer ve getiri sağlar.

NETHOUSES
BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

Bir sonraki sera projenizi tasarlamanıza ve teslim etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

 

"Netafim, üstün teknik ve agronomik yetkinlik göstererek, hızlı bir yatırım getirisi sağlamak için yıl boyunca biber yetiştirmemizi sağladı."

EMSENI, GÜNEY AFRİKA

Sera Yapıları: Sıkça Sorulan Sorular

BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

BÜYÜMEYE HAZIR MISINIZ?

Bir sonraki sera projenizi tasarlamanıza ve teslim etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.