Siyanürleme (Yığın Liçi) uygulamasında lider uzmanınız.

Kapsamlı katma değerli çözümlerle desteklenmiş üstün performanslı sprinkler ve damlatıcılar ve madencilikte 25 yıllık teknik uzmanlığımızı, daha iyi ve geniş kapsamlı metal geri kazanımıyla sonuçlandırırız. Bu, dünya genelinde bakır, altın, gümüş, nikel ve uranyum madenciliğindeki siyanürleme- yığın liçi çözümlerinde yetkili öncü oluşumuzun sebebidir.

Maksimum Maden Kazanımı

Maksimum Maden Kazanımı

Netafim damlatıcıları, modül boyutu, topografi veya su koşullarından bağımsız olarak, metre başına daha fazla metal çıkarmanıza yardımcı olur. Ürün mükemmelliğinden, uzman hidrolik tasarımından ve sahadaki hedefli çalışmalardan gelen endüstri lideri bir bütünlüğe sahiptir.

Damlatıcı Tasarımı & Üretimi

Patentli TurboNext ™ anti-tıkanma teknolojisi, tüm yığınınızda minimum tıkanma ve maksimum cevher geri kazanımı sağlarken, yüksek kaliteli hammaddeler ve sıkı QC prosedürleri,% 5'in altında CV ile sonuçlanır - sektördeki en düşük emisyon akış hızı değişimi.

Sulama Sistemi Tasarımı

Netafim'in profesyonel hidrolik tasarımı - 50 yıllık küresel sulama ve madencilik proje tecrübesi üzerine inşa edilmesi - kazıktan eğime kadar tüm yüzey boyunca sabit basınç sağlar.

Operasyon & Bakım 

Sıkı bir yıkama protokolüyle birleştirilmiş özel hidrolik vanalar ve filtreler tıkanmayı en aza indirgemek ve sulama tekdüzeliğini ve metal geri kazanımını en üst düzeye çıkarmak için birleşir.

Ürünlerimiz
Ürünlerimiz

Madencilik için Ürün Önerilerimiz

Netafim’de değerli metal geri kazanımını maksimuma çıkarmak için % 100 çaba gösteriyoruz. Çünkü yığındaki her santimetre bizim için önemlidir.

İndir
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Kapsamlı Madencilik Kataloğumuzu İndirin

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Kapsamlı Madencilik Kataloğumuzu İndirin

Kataloğu indir
Bizimle iletişime geçin

KAZANCINIZI MAKSİMİZE Mİ ETMEK İSTİYORSUNUZ?

Madencilik projenizle ilgili konuşalım

Tüm * işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve iletişim bilgilerinizi asla herhangi bir kişi veya kuruluşla paylaşmayız ve istenmeyen e-postalarla size spam göndermeyeceğiz.