}

Daha Fazlası İçin!

Fırsatlarınızı keşfedin!

Sizi, fark yaratmaya ve hayallerinizi sürdürmeye cesaret etmeye davet ediyoruz. Aşağıdaki açık pozisyonlar arasından seçim yapın ve kariyer yolculuğunuzdaki yeni fırsatları keşfedin.

Kariyerinizi bizimle geliştirin

Gerçek amaç için mücadele eden bir şirket olarak, Netafim sulamadan daha fazlasıdır; 4.000’den fazla çalışanı ile bir yandan zorlu iklim koşulları ve ekonomik büyümeye dokunurken, diğer yandan açlık ve yoksulluğun ortadan kaldırılması için birlikte çalışan bir aileyiz. İşimizi hakkıyla yapıyor olmaktan ve daha iyi bir dünya için en iyisini yapabilmekten gurur duyuyoruz; DAHA AZLA DAHA FAZLASI.

1965 yılında, İsrail, Kibbutz Hatzerim'de dünyanın ilk damlama sulama çözümünü tanıttık. Bugün, daha sürdürülebilir bir gelecek için yolunu açan akıllı sulama çözümlerinde global küresel liderler olmaktan gurur duyuyoruz.

Netafim büyüyen ve gelişmekte olan pazarlarda gerçek global bir varoluşa sahiptir. Dünya genelinde 29 iştiraki ve 17 üretim tesisimiz bulunmakta birlikte halen düz organizasyonel iş yapısını sürdürmeye devam ediyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimizden oluşan eşsiz aile ortamında karşılıklı işbirliği, sadakat, bağlılık çerçevesinde başarıyla çalışıyoruz.

"Netafim Ruhu" ile çalışanlarımızı kişisel gelişime ve yeniliğe teşvik ediyoruz. 

 Aradığınızı bulamadınız mı?

Aradığınızı bulamadınız mı?

Büyümeye devam ediyoruz ve yeni pozisyonlar için arayışımız bulunabiliyor. CV'nizi ik@netafim.com adresine gönderin ve size uygun bir pozisyon açıldığında sizinle irtibata geçelim.