NETAFIM YENİ NESİL SULAMA TEKNOLOJİLERİNİ ÜRETİCİLERLE BULUŞTURDU

Ekim 5, 2015

Aydın Mısır Festivali

Üreticilerin üstün verim elde etmesi için ekonomik ve pratik sulama çözümleri geliştiren NETAFIM Türkiye, konusundaki uzmanlığı ile sektörün diğer liderlerine de partner olarak üreticileri her alanda ‘bilinçli sulama’ yönünde aydınlatmak için DEKALB Mısır Festivalleri’nde üreticilerle buluştu.

NETAFIM Türkiye, tarımsal sulamaların etkin, ekonomik ve sürdürülebilir şekilde yapılabilmesi için üreticiye ‘akıllı damla ve mikro sulama çözümleri’ sunarken, tarımda bilinçli su kullanımını yaygınlaştırmak için de geniş çaplı etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Konusundaki uzmanlığı ile farklı sektörlerden tarım kuruluşlarının da ‘tarımsal sulama’ yönündeki partneri olan NETAFIM Türkiye, her yıl düzenlediği ‘NETAFIM Sulama Teknolojileri’ etkinliklerinin yanı sıra, partner olarak katıldığı etkinlikler ile de bilgi ve tecrübesini üretici ile paylaşıyor.

DEKALB Türkiye tarafından gerçekleştirilen Mısır Festivalleri’nde üreticilere sulamanın püf noktalarını aktarmak üzere bulunan NETAFIM Türkiye; daha az maliyet, zaman ve iş gücü ile daha üstün verim ve kârlılık getiren yeni nesil sulama teknolojilerini üreticiye tanıttı. 22-23 Temmuz tarihlerinde Adana’da, 26-27 Ağustos’ta Kahramanmaraş’ta, 2-3 Eylül’de Aydın’da ve 16-17 Eylül’de de Bursa-Karacabey’de düzenlenen Mısır Festivalleri’nde, yalnızca festival bölgesinden değil, çevre illerden de gelen katılımcılar NETAFIM Türkiye standına ve ürünlerine yoğun ilgi gösterdi.

 

Festivallerdede üretici, bayi, ziraat mühendisleri ve Tarım İl/İlçe Müdürlüklerinden gelen kamu personellerinin sorularını yanıtlayan NETAFIM Türkiye ekibi, üreticiye birçok yönden avantaj sağlayan ‘yeni nesil damla sulama teknolojileri’ hakkında da detaylı bilgi verdi. Damla sulamayı bir adım daha ileri taşıyan ve adeta nokta atış sulama yapabilen ‘toprak altı damla sulama’ sistemi ise ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

Adana Mısır Festivali

Bursa Mısır Festivali

Bursa Mısır Festivali

Kahramanmaraş Mısır Festivali 

Kahramanmaraş Mısır Festivali

 

Site by NGSoft.
Remember my preferences