NETAFIM BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BULUŞTU

Nisan 25, 2017

Netafim’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi organizasyonu bu yıl Akdeniz’in kalbi olan Antalya’da Delphin Imperial Hotel’de gerçekleşti.

Mart ayının ilk haftasında düzenlenen organizasyonda bayiler yılın stresini atarken, NETAFIM uzman ekibi de yıllık iş planları, yenilikçi ürünleri hakkında bilgilendirme amaçlı toplantılar düzenledi. Gala gecesinde, yılın ödülleri sahiplerini bulurken, bayiler Netafim ekibi ile birlikte eğlenceli bir gece geçirdi.

“2016 YILININ EN İYİ PERFORMANS GÖSTEREN ÜLKESİ”

Netafim Türkistan Genel Müdürü Ofer Oveed gala gecesinde tüm bayilere teşekkürlerini iletirken, aynı zamanda Netafim Global’den Netafim Türkiye’ye verilmiş olan “2016 Yılı En İyi Performans Gösteren Ülke” ödülünü de bayilerle paylaştı ve konuşmasına devam etti ; “Geçtiğimiz Ocak ayı içersinde, Israil’de geleneksel olarak düzenlenen “Küresel Liderlik Konferansı” buluşmasında, 2016 yılının en iyi performans gösteren ülkesi ödülünü almış olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Bu ödülü sizlerin adına aldım. Siz değerli iş ortaklarımızın sezon boyunca göstermiş olduğu üstün gayretleri ve çabaları ile bu ödüle layık görüldük. Umuyorum ki önümüzdeki sezonlarda da her zaman daha iyisini yapmak için hep beraber çalışacağız. Hepinize tekrar teşekkür ederim. “ dedi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Türkiye birincisi Konya ilinden Eurotar Mühendislik

2016 yılı Netafim Türkiye birincisi Eurotar Mühendislik oldu. Ödülü, şirket ortakları Mukadder Karaman Mazi ve Yasin Ergin teslim aldı. Eurotar Mühendislik , Konya ilinde 2013 yılında “Tarımsal Sulama”, “Peyzaj Sulaması”, “Alt yapı, Üst Yapı Sistemleri” gibi bir çok alanda hizmet sunmak amacı ile kurulmuş bir mühendislik firmasıdır.

Türkiye ikincisi İzmir ilinden Ulaş Sulama

2016 yılı Netafim Türkiye ikincisi Ulaş Sulama seçildi. Ödülü şirket sahibi Senih Ulaş teslim aldı. Ulaş Sulama, 1997 yılından bu yana Manisa- Salihli bölgesinde damla sulama, yağmurlama sistemleri projelendirme, park bahçe sulama sistemleri projelendirme ve montaj, damla sulama ürünleri satışı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Türkiye üçüncüsü Adana ilinden Tekbaş Tarım

2016 yılı Türkiye üçüncülük ödülünü ise Adana ili bayilerimizden Tekbaş Sulama sahiplendi. Tekbaş Tarım Adana Çukurova bölgesinde 1957 yılından bu güne zirai ilaçlama makinaları satışı ile başlattığı ticaret hayatına damla sulama, yağmurlama sulama ve sulama pompaları ve damla sulama projeleri ile devam ettirmektedir.

Site by NGSoft.
Remember my preferences