ŞEKER PANCARI

Neden Şeker Pancarı Üretiminde Akıllı Sulama tercih etmeliyim?

Kök gelişiminin polar değeri ve ürün kalitesini belirlediği şekerpancarında, damla sulama sistemi her iki açıdan da avantaj sağlıyor. Sulamanın yanı sıra gübrelemeye ve zirai ilaçlamaya da imkan vermesi, damla sulamayı diğerlerinden birkaç adım öne alıyor.

ONLINE
şeker pancarı görsel

Dijital Şeker Pancarı Tarlamızı Yakından İncelemek İster Misiniz?

Şeker pancarında damla sulamanın eşsiz avantajlarını keşfedebileceğiniz Online Sulama Teknolojileri Günü etkinliğimize katılın, NETAFIM ayrıcalıklarını keşfedin! 

Tur alanına girerek, yönlendirme oklarının yardımıyla araziyi 360 derece gezebilir, tur alanındaki bilgilendirme ve video ikonlarını tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Dijital şeker pancarı tarlamızı ziyaret etmek için tıklayın!

 

Girdilerinizi kontrol edin

Şeker pancarı üretiminde kaynaklarınızı akıllı sulama ile en faydalı şekilde kullanın! Su ve gübreyi doğrudan kök bölgesine uygulayarak buharlaşma veya sızma şeklinde yarayışsız hale geçmesini engelleyin.

şeker pancarı tarlası
şeker pancarı görsel

Şeker pancarı üretiminde işçilik maliyetlerinizi minimuma indirin

Daha Kolay kontrol

Sulama ve bitki beslemenizi, dijital araçlarımızla her zaman bulunduğunuz yerden yönetin. Şeker pancarında birim alandan daha fazla ürün elde edin. İşçilik maliyetlerinin ve sorunlarını en aza indirin, Kontrolü elden bırakmayın! 

Ortam rutubetini düşürün

Damla sulama, arazide ortam rutubetinin düşük kalmasına yardımcı olur, bu da şeker pancarında aşırı sulamadan kaynaklı hastalıkların önüne geçerek daha kaliteli ürün yetiştirmenize yardımcı olur. Damla sulama ile daha çok kazanın!

İNDİR
NETAFIM ŞEKER PANCARI BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

NETAFIM ŞEKER PANCARI BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

SSS

Şeker Pancarı Hakkında Sık Sorulan Sorular

İLETİŞİM
TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

TARLANIZA EN İYİ ÇÖZÜM İÇİN DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle iletişime geçin, bitkinizin ihtiyaçları hakkında konuşalım