KONTROL

Endüstrinin İlk Sulama Yönetim Sistemi

Netafim'in dijital tarım kontrolörleri, çok çeşitli tarla bitkileri, meyve bahçeleri, sera sulama ve gübreleme uygulamalarını kapsamaktadır. AC ve DC modellerde mevcut  gelişmiş, güvenilir ve esnek kontrol cihazları, sahada 250'ye kadar sulama vanasını ve birden fazla ana hattı yönetir. 

Güvenilir kontrolörlerimiz, kontrolü tek bir kapalı platformda gözlem ve analiz yaparak birleştiren endüstrinin ilk Sulama Yönetim Sistemi NetBeat ™ tarafından desteklenmektedir.

NetMCU ile tam kontrolü elde edin

  • Her büyüklükte ve karmaşıklıkta çiftlikler için uygundur
  • Wi-Fi, Bluetooth, GSM, uzun menzilli telsiz
  • Son derece kaliteli donanım
  • Birden fazla ana hat kontrolü
  • 250 'ye kadar vanayı kontrol eder. 
NetMCU hakkında daha fazla bilgi için

NetBeat'in kurulum, şık tasarım ve güçlü Uzak Terminal Ünitesi tarla verilerini iletir ve sistem parçalarını etkinleştirir

  • Her tür girdi (sensör) ve çıktıya (vana, pompa, dozlama) uygun açık ünite
  • Tek batarya ile 3 yıla kadar çalışma
  • 10 km’ye kadar menzil
NetRTU hakkında daha fazla bilgi için
Netafim Gübreleme Çözümleri

NetBeat™ - Hepsi Bir Arada Dijital Tarım Çözümleri

Gelişmiş kontrolörlerimiz NetBeat’in kapsamlı dijital tarım çözümünün sadece bir parçasıdır. NetBeat ™, gözlem, karar desteği ve kontrolü birleştiren tek sulama ve gübreleme yönetim sistemidir. Platform bileşenlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dynamic Crop Models™ sistemi

Tarım ve sulama alanlarında 50 yıllık bilgi birikimine dayalı NetBeat™ Dynamic Crop Models sistemi, çiftçilerin stratejilerini optimize ederek daha az girdi kullanımıyla verimliliği artırmalarına olanak sağlar.

Gübreleme

Netafim™, en büyük gübreleme çözümleri dozaj sistemi sağlayıcısıdır. Doğru miktarda besin maddesini doğrudan bitkiye sunarak daha yüksek kalitede verim ve maliyet tasarrufu sağlayın.

NetRTU™

NetBeat'in kurulum, şık tasarım ve güçlü Uzak Terminal Ünitesi tarla verilerini iletir ve sistem parçalarını etkinleştirir.

NetMCU™

NetBeat’in Ana Kontrol Ünitesi tüm tarla aktivitelerini yönetir ve üreticilerin tarlaları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlayacak birçok özellikle donatılmıştır

BİZE ULAŞIN
Tarlanızı daha fazla kontrol etmek ister misiniz?

Tarlanızı daha fazla kontrol etmek ister misiniz?

Sizin için en uygun kontrolörlerimizi keşfedin

Dijital Tarım'ın dünya liderinden daha fazla kontrolör seçeneği