İZLEME

Doğru verileri, gerçek zamanlı alın.

Bilgi Güçtür. Sensörlerimiz, tüm toprak, hava, bitki, çevre ve hidrolik koşulları gözlemleyerek, sizin tarla koşullarınıza göre gerçek zamanlı güncellemeler sunar. Dünyanın yapay zekaya sahip ilk sulama sistemi olan NetBeat ™ ile çalışan sensörlerimiz, kaynaklarınızı korurken veriminizi optimize etmek için size benzersiz bir güç sunuyor.

Netafim Sensörleri - NetBeat ™ Hepsi Bir Arada- Dijital Tarım Çözümleri

Gelişmiş sensörlerimiz, yapay zekaya sahip ilk sulama sistemi NetBeat ™ ile çalışır. NetBeat ™, gözlem, karar desteği ve kontrolü birleştiren tek dijital sulama ve gübreleme sistemidir. NetBeat ™ bileşenlerini ve sulama sisteminizi nasıl optimize edebileceğini öğrenmek için aşağıdaki simgeleri tıklayın!

 

Dynamic Crop Models™ sistemi

Tarım ve sulama alanlarında 50 yıllık bilgi birikimine dayalı NetBeat™ Dynamic Crop Models sistemi, çiftçilerin stratejilerini optimize ederek daha az girdi kullanımıyla verimliliği artırmalarına olanak sağlar.

Gübreleme

Netafim™, en büyük gübreleme çözümleri dozaj sistemi sağlayıcısıdır. Doğru miktarda besin maddesini doğrudan bitkiye sunarak daha yüksek kalitede verim ve maliyet tasarrufu sağlayın.

NetRTU™

NetBeat'in kurulum, şık tasarım ve güçlü Uzak Terminal Ünitesi tarla verilerini iletir ve sistem parçalarını etkinleştirir.

NetMCU™

NetBeat’in Ana Kontrol Ünitesi tüm tarla aktivitelerini yönetir ve üreticilerin tarlaları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlayacak birçok özellikle donatılmıştır

BİZE ULAŞIN
Bitkileriniz için gerçek zamanlı veriler alın!

Bitkileriniz için gerçek zamanlı veriler alın!

Sulama sisteminizi, son teknoloji sensörler ile optimize edin