Nerede olursanız olun, tarlanızı optimize edin

Nerede olursanız olun, tarlanızı optimize edin

Akıllı sulama zaten çiftçileri daha az kaynak ile daha fazla üretmeye teşvik ediyor. Ancak, dijital tarım bunun bir adım ötesinde. Otomasyon ve verilerin, tarımı tamamen yeni bir seviyeye nasıl getirdiğini görmek için aşağı kaydırın. 

NetBeat™ Yapay Zekaya Sahip İlk Sulama Sistemi

Artık, sulama sisteminizi nerede olursanız olun kolayca takip edebilir, analiz edebilir ve otomatik hale getirebilirsiniz. Netbeat, tüm tarlanızdaki en hassas sulama işlemini sağlamak için işinizi daha öngörülebilir ve karlı hale getirir. 

NetBeat™ hakkında daha fazla bilgi için

Sulama Sektörünün En Büyük Yeniliği olan NetBeat'in Avantajlarını Keşfedin!

Sulama ve bitki besleme uygulamalarının tamamen otomatiğe dönüştüğü ilk uygulama olan NetBeat'in avantajlarını keşfetmek için şimdi tıklayın!

Dijital Tarım Verilerini Karlı Yatırım Kararlarına Dönüştürün

NetBeat ™ ile birlikte, dijital çiftçilik çözümlerimiz her bir ayrıntıyı otomatikleştirmeyi ve optimize etmeyi kolaylaştırır ve her sezon size daha büyük kazançlar sağlar.

Dynamic Crop Models™ Sistemi ile Akıllı Sulamayı Bir Adım Öteye Taşıyoruz

50 yılı aşkın agronomik tecrübe ile gerçek zamanlı öneriler alın. 

Akıllı Dynamic Crop Models™ sistemimiz sayesinde, ürün aşamalarınızı takip edin ve sizin tarlanıza özel kişiselleştirilmiş günlük sulama stratejileri oluşturun, böylelikle daha az kaynak ile daha çok yetiştirin. 

NetBeat™- Hepsi Bir Arada Dijital Tarım Çözümleri

Sulama sisteminizi avucunuzun içinden gözlemleyin, analiz edin ve kontrolünü sağlayın. 

Damla sulamayı keşfettiğimizden bu güne yaptığımız en büyük yeniliği, NetBeat™ 'in özel bileşenlerini keşfedin! 

Dynamic Crop Models™ sistemi

Tarım ve sulama alanlarında 50 yıllık bilgi birikimine dayalı NetBeat™ Dynamic Crop Models sistemi, çiftçilerin stratejilerini optimize ederek daha az girdi kullanımıyla verimliliği artırmalarına olanak sağlar.

Gübreleme

Netafim™, en büyük gübreleme çözümleri dozaj sistemi sağlayıcısıdır. Doğru miktarda besin maddesini doğrudan bitkiye sunarak daha yüksek kalitede verim ve maliyet tasarrufu sağlayın.

NetRTU™

NetBeat'in kurulum, şık tasarım ve güçlü Uzak Terminal Ünitesi tarla verilerini iletir ve sistem parçalarını etkinleştirir.

NetMCU™

NetBeat’in Ana Kontrol Ünitesi tüm tarla aktivitelerini yönetir ve üreticilerin tarlaları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlayacak birçok özellikle donatılmıştır

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Dijital tarım uzmanlarımızla iletişime geçin.