Haberler

Haberler 2015

Aralık 31, 2015
NETAFIM GROWTECH 2015’TE ÜRÜNLERİYLE PARLADI
NETAFIM Türkiye tarımsal üretim için geliştirdiği akıllı damla ve mikro sulama çözümlerini Growtech 2015 Fuarı’nda sektör paydaşlarıyla buluşturdu. Fuar boyunca en çok ilgi gören NETAFIM ürünleri, toprak altı damla sulama ve donla mücadele ürünleri oldu.
Ekim 19, 2015
NETAFIM, BURTARIM 2015’TE GÖZ DOLDURDU
Üreticilere sunduğu akıllı damla ve mikro sulama çözümleriyle verimin güvencesi olan NETAFIM Türkiye, Avrasya’nın en önemli fuarlarından BurTarım 2015 Fuarı’nda tarımın paydaşlarıyla buluştu.
Ekim 5, 2015
NETAFIM YENİ NESİL SULAMA TEKNOLOJİLERİNİ ÜRETİCİLERLE BULUŞTURDU
Üreticilerin üstün verim elde etmesi için ekonomik ve pratik sulama çözümleri geliştiren NETAFIM Türkiye, konusundaki uzmanlığı ile sektörün diğer liderlerine de partner olarak üreticileri her alanda ‘bilinçli sulama’ yönünde aydınlatmak için DEKALB Mısır Festivalleri’nde üreticilerle buluştu.
Ekim 5, 2015
TARIMSAL ÜRETİMDE TOPRAK ALTI SULAMA DEVRİ BAŞLIYOR
NETAFIM Türkiye, tarımsal üretimde en etkin ve en ekonomik sulama sistemlerini geliştirmeye devam ederken, engin bilgi ve tecrübesini üretici ile paylaşmayı da ihmal etmiyor. Karaman’da düzenlenen ‘Netafim Sulama Teknolojileri 2015’ etkinliğinde; damla sulamayı bir adım ileri taşıyan toprak altı damla sulama sistemi ve avantajları üreticiye tanıtıldı.
  • 1
Site by NGSoft.
Remember my preferences