NETAFİM ÜRETİCİLER İLE BULUŞUYOR

Şubat 20, 2017

 Netafim Ureticiler Ile Bulusuyor


Netafim Türkiye, sürdürülebilir bir gelecek için akıllı damla ve mikro sulama çözümlerinde bir dünya lideri olarak, son teknoloji sistemlerini üreticiler ile buluşturuyor.

Netafim Türkiye,  konusundaki uzmanlığı ile sektörün diğer liderlerine de partner olarak üreticileri her alanda ‘bilinçli sulama’ yönünde aydınlatmak için DEKALB ile beraber Mısır Seminerleri düzenliyor. 

Çoğunlukla Ege Bölgesinde gerçekleşen seminerler oldukça verimli  geçiyor. Üreticiler Netafim’in akıllı damla sulama teknolojileri ile bilinçlenirken teknik sorularını Netafim Türkiye’nin uzman ekibi ile paylaşma fırsatı yakalıyor.

2015 yılından bu yana 60’a yakın seminer ile üreticiler ile buluşan Netafim Ege Bölge Tarımsal Destek Sorumlusu, Ziraat Mühendisi Yiğit Kocabıyık, “ Üreticilerimizi, Damla Sulamanın avantajları, bitkilerin agronomisi ve sağladığı enerji, işçilik, gübreleme ve su tasarrufu hakkında bilgilendiriyoruz.” Dedi.  2016 yılında Manisa / Akhisar bölgesinde Don ile Mücadele konulu semilerlerinde güzel başarılar elde edildiğini vurgulayan Kocabıyık, seminerlerin devam edeceğini belirtti. 

Site by NGSoft.
Remember my preferences