NETAFIM, NETMAIZE UYGULAMASI İLE ÇİFTÇİLERİN DAHA FAZLA MISIR ÜRETMELERİNE YARDIMCI OLUYOR

Ağustos 21, 2017

NETAFIM’in geliştirdiği yeni mobil uygulaması NetMaize; tarla, iklim ve hava durumu verilerini birleştirerek mısırın ihtiyaç duyduğu su miktarını belirliyor. NetMaize Mobil Uygulaması, sunduğu özel damla sulama planlama protokolü ile su kullanım verimini maksimize ederek, mısır veriminde büyük artış sağlıyor.

Sunduğu inovatif çözümlerle daha az kaynak ile daha çok verimi hedefleyen Netafim, özelleştirilmiş sulama protokollerine sahip yeni ve güçlü mobil uygulaması NetMaize ‘in lansman çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Dijital kampanyalarda oldukça yüksek bir ivme kaydedilirken, Temmuz ayının son haftasında Netafim Türkiye, kurmuş olduğu NetMaize ekibi ile mısır yetiştiriciliğinin yaygın olduğu  köylerde çiftçileri ziyaret ederek etkileyici bir NetMaize etkinliği düzenledi.

7 gün süresince Konya’nın çeşitli ilçe ve köylerinde devam eden etkinlikte NetMaize ekibi, mısır çiftçileri için özel geliştirilmiş bu uygulama hakkında üreticilere bire bir eğitim vererek adım adım indirmelerine de destek oldu.

Geliştirmiş olduğu bu uygulama ile dijitalleşen çağda bir adım öne çıkan damla sulamanın global öncüsü Netafim, NetMaize etkinliği ile uygulamanın indirme oranlarında da çok yüksek bir ivme kaydetti.

Site by NGSoft.
Remember my preferences