NETAFIM GROWTECH 2015’TE ÜRÜNLERİYLE PARLADI

Aralık 31, 2015

Growtech_2105_1

NETAFIM Türkiye tarımsal üretim için geliştirdiği akıllı damla ve mikro sulama çözümlerini Growtech 2015 Fuarı’nda sektör paydaşlarıyla buluşturdu. Fuar boyunca en çok ilgi gören NETAFIM ürünleri, toprak altı damla sulama ve donla mücadele ürünleri oldu.

Sürdürülebilir bir tarım için sunduğu akıllı damla ve mikro sulama çözümleriyle dünyanın lider damla sulama firması olan NETAFIM, Türkiye tarım sektörünün en büyük buluşma platformu olan ve her yıl sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları v e Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Bu yıl 15. k ez düzenlenen ve 2-5 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleştirilen Growtech 2015 Fuarı’nda NETAFIM’in sulama sistemleri alanındaki son teknoloji ürünleri üreticilerle buluştu. NETAFIM standı fuar boyunca ziyaretçilerden büyük ilgi görürken, firmanın alanında uzman ekibi de NETAFIM ürünleri konusunda üreticileri bilgilendirdi.

Growtech_2105_2

Yıldız ürünler ön plana çıktı

Donla mücadele ürünleri ve toprak altı damla sulama ürünleri fuar boyunca en çok ilgi gören NETAFIM ürünleri oldu. Toprak altı damla sulamada kullanılan kök girişine karşı daha yüksek dirençli bakır oksit emdirilmiş damlatıcı Uniram XR ve kompakt integral basınç ayarlı sürekli kendini temizleyebilen anti-sifon mekanizmalı damlatıcı Dripnet PC AS toprak altı sistemlerde öne çıkan ürünlerdi. Donla mücadelede ise SuperNet, GyroNet ve Pulsar ilgiyi üzerinde toplayan ürünler oldu.

Growtech_2105_3

Growtech’in farkı bilinçli üretici

Growtech 2015 Fuarı NETAFIM ekibinin tüm beklentilerini karşılarken, ekip geçen seneye kıyasla bu seneki fuardan daha memnun ayrıldı. NETAFIM standını ziyaret eden üreticiler de bu yıl daha bilinçliydi. Hemen hepsi amaçlarını, hedeflerini bilerek ve çok daha spesifik konularda bilgi danışmak için NETAFIM standını ziyaret etti. Üreticilerin özellikle tarla bitkileri bazında farkındalığı oldukça yüksekti. Marka gücünü korumak ve hep bir adım ileriye taşımak için Growtech’te iddialı bir şekilde yer alan ve bunu hem oluşturduğu standı, hem de fuardaki uzman ekibiyle kanıtlayan NETAFIM, Growtech boyunca fuarın en gözde stantlarından biri oldu. 2015 yılında 50. Yılını kutlayan ve dünya tarımını ilk kez damla sulama ile buluşturduğu 1965 yılından bu yana daha az kaynakla daha çok verim elde etmeleri için üreticilere çözümler sunan NETAFIM, fuarda gördüğü ilgiyle sektördeki liderliğini bir kez daha göstermeyi başardı.

Growtech_2105_4 Growtech_2105_5

Site by NGSoft.
Remember my preferences