NETAFİM, ESKİŞEHİR’DE SEKTÖRÜN LİDER FİRMALARI İLE BİRLİKTE ÇİFTÇİLERİN YANINDAYDI!

Şubat 13, 2018

Daha az kaynak ile daha çok verim elde etmek için her zaman çiftçilerin yanında olan NETAFIM, düzenlediği seminerler ile çiftçileri bilinçlendirmeye devam ediyor!

18 Ocak tarihinde Eskişehir’de sektörün diğer önde gelen firmalarından Syngenta, Landini ve Gaspardo ile birlikte düzenlenen seminere 600 kişilik bir katılım gerçekleşti. Lidya Park Salonu’nda gerçekleşen seminerde çiftçiler bilgilerini tazeleme fırsatı da yakaladılar.

Aynı zamanda, Eskişehir Tarım İl Müdürlüğü’nün de katıldığı seminerde, Kırsal Kalkınmayı destekleme programı kapsamında basınçlı sulama sistemleri % 50 hibe konusunda uygulama rehberi bilgilendirmesi de yapıldı. 

Netafim Karadeniz ve İç Anadolu Bölge Agronomisti Önder Kabadayı seminer ile ilgili; “ Eskişehir Bölge Bayimiz Borucu Sulama ile birlikte katılım gösterdiğimiz bu seminerde, çiftçilerimize 2018 sezonu için piyasaya yeni sunduğumuz ürünlerimizi tanıtırken,  toprak altı sistemlerimiz, FlexNet ve Sprink ürünlerimiz ile ilgili de çiftçilerimizi bilinçlendirdik. “ dedi. 

Site by NGSoft.
Remember my preferences