NETAFİM ÇİFTÇİLERLE ANTALYA’DA BULUŞTU

Şubat 13, 2018

Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir bir gelecek için akıllı damla ve mikro sulama çözümlerinde bir dünya markası olan Netafim, Türkiye’nin dört bir yanında çiftçilere eğitim seminerleri düzenliyor!

Netafim, Aksaray bölge bayisi Kırlı Tarım ile birlikte Antalya Clup Sera Otel’de 4 gece 5 gün süresince çiftçilere özel eğitim semineri düzenledi. 21 Ocak tarihinde gerçekleşen seminere Konya, Aksaray il ve ilçelerinden yaklaşık 250 çiftçi katılım gösterdi. 

Seminerde Netafim’in yeni çıkan Bluetooth bağlantılı kontrolörü İİ-Rİ, Typhoon Plus ve Streamline ürünlerinden bahsedilirken aynı zamanda; Toprak altı Damla Sulama Sistemleri, Filtre sistemleri, Flexnet ve sprink ürünleri hakkında da bilgilendirmeler yapıldı. Katılımın oldukça yoğun olduğu seminerde çiftçilerin tüm soruları Netafim uzman ekibi tarafından yanıtlandı. 

Antalya’da gerçekleşen seminer ile ilgili İç Anadolu Bölge Agronomisti Mert Morkal ; “Gerçekten çok güzel bir organizasyondu. Seminer süresince çiftçilere kapsamlı eğitim verildi. Sulama, gübreleme , ilaç ve tohumlar hakkında da biliçlendirildi. Netafim olarak inanıyoruz ki daha bilinçli çiftçiler ile tarım daha da sürdürülebilir olacaktır.” dedi.

Site by NGSoft.
Remember my preferences