NETAFIM, BURTARIM 2015’TE GÖZ DOLDURDU

Ekim 19, 2015
netafim-butarim-2015

Üreticilere sunduğu akıllı damla ve mikro sulama çözümleriyle verimin güvencesi olan NETAFIM Türkiye, Avrasya’nın en önemli fuarlarından BurTarım 2015 Fuarı’nda tarımın paydaşlarıyla buluştu.

Tarımsal sulamada etkin, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler sunabilmek için akıllı damla ve mikro sulama ürünleri geliştiren NETAFIM Türkiye, 13-17 Ekim tarihleri arasında Bursa’da düzenlenen BurTarım 2015 – Bursa 13. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda tüm paydaşlarıyla bir araya geldi. Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biri olan ve 46 ülkeden 280 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuar, bu yıl Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Sektörün ulusal ve uluslararası lider firmalarını bir araya getiren fuarda tarımsal sulamanın lideri NETAFIM Türkiye standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

NETAFIM uzmanlığı üreticilere aktarıldı

Fuarda yeni nesil sulama teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturan NETAFIM Türkiye ekibi tarımsal sulama alanındaki uzmanlığını standında bir araya geldiği kişilere aktarırken, üreticiler de NETAFIM’in akıllı sulama da birçok yönden avantaj sağlayan ürünleri hakkında bilgi alma şansı yakaladı. Tüyap Fuar Merkezi’nde 7 ayrı salonda toplam 70 bin metrekare alanda düzenlenen ve 24 ülkeden 459 firma ve firma temsilcisinin hazır bulunduğu fuarda, NETAFIM Türkiye standı sergilenen damla sulama ürünleriyle göz doldurdu.

Site by NGSoft.
Remember my preferences