NETAFIM BU YIL DA AGROEXPO’NUN YILDIZIYDI

Şubat 14, 2018

1-4 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İzmir Agroexpo Fuarı’nda bu yıl da ezber bozulmadı ve fuarın en kalabalık standı Netafim Türkiye’nin oldu. Tarımsal üretimin gelişimi için tüm ihtiyaçlara cevap veren Netafim’in teknolojik ürünleri, fuara katılan herkesin büyük beğenisini topladı. 

Damla sulamayı icat ettiği günden bu yana tarımsal sulamayı hep daha ileriye taşımak için çalışmalarına sürdüren Netafim, geliştirdiği teknolojik sulama çözümlerini 1-4 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İzmir Agroexpo Fuarı’nda tarım paydaşlarının beğenisine sundu. Bu yıl da Türkiye’nin en büyük fuar merkezi unvanına sahip fuarizmir’de organize edilen fuara, 60 ülkeden yüz binlerce ziyaretçi katıldı. En yoğun trafiğin yaşandığı stant ise her yıl olduğu gibi bu yıl da değişmedi. Netafim Türkiye’nin fuara özel dizayn edilmiş modern standı üreticiden bayiye fuarı ziyaret eden tüm tarım paydaşlarının uğrak noktası oldu.

Netafim standına teknoloji damgasını vurdu

Netafim’in son teknoloji sulama ürünlerinin sergilendiği Agroexpo’da en çok dikkat çeken ürünler arasında damla sulama ürünü Typhoon Plus, sprink ve donla mücadele çözümlerinden D-Net ve toprak altı damla sulama teknolojileri oldu. Akıllı telefon ile kontrol edilebilen sulama kontrolörü ii.ri uygulaması ise yalnızca ziyaretçilerin ilgisini çekmekle kalmadı, tarımda teknolojinin geldiği son noktayı göstermek açısından da etkili oldu. Özellikle üreticilerin büyük ilgisini çeken akıllı telefon uygulaması “Netmaize”, Netafim’in inovatif ürünleriyle birleşince tarımda neler vadedebileceğini herkese gösterdi. Fuar süresince hiç boş kalmayan Netafim standı, firmanın kalabalık ve işinde uzman kadrosu ile ziyaretçilerin buluştuğu noktası oldu.

Netafim’in ikincisini düzenlediği ve gelenekselleşen Suyun Işığı Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni de İzmir Agroexpo Fuarı’nda organize edildi. Standın bir bölümü yarışmada dereceye giren ilk üç ismin fotoğraflarının gösterildiği bir sergi alanı şeklinde dizayn edilerek, 4 gün boyunca fuar ziyaretçilerine sergilendi. Düzenlenen ödül töreninde ise yarışmanın birincisi Tahir Akay sertifika ve hediyesini Netafim Türkiye, Orta Asya ve Balkanlar Genel Müdürü Ofer Oveed’in elinden aldı.

İzmir’in ortak sesi Netafim oldu

Sulama teknolojileri alanındaki başarısını küresel çapta kanıtlamış olan Netafim, Türkiye’deki üreticilere daha verimli ve kaliteli bir üretim için sunduğu çözümleri ve bu alandaki uzmanlığını İzmir Agroexpo Fuarı’nda da kanıtladı. Fuarın Netafim için oldukça başarılı geçtiğini belirten Netafim Türkiye, Orta Asya ve Balkanlar Pazarlama Müdürü Harun Kendir, “İzmir’in stratejik açıdan kritik bir yere sahip olması ve ürün deseninin çok geniş bir yelpazeye dayanması, fuara gelen ziyaretçi kümesi ile bu ziyaretçilerin ihtiyaç ve beklentilerini de çeşitlendiriyor. Netafim olarak fuar boyunca tüm bu çeşitliliğe cevap verebilen ürünlerimizle üretici ve iş ortaklarımızı buluşturduk” dedi ve fuara dair tüm hedeflerine ulaştıklarını vurguladı.

Site by NGSoft.
Remember my preferences